About Image About Image About Image
Satnakit.com'da

1. Aracınız için ilan verin.

Verdiğiniz ilan sayesinde aracınızı doğrudan ciddi alıcılar görürler. Aracınızı inceleyerek size ulaşırlar. Alıcıların verdiği fiyat ile anlaşma süreci size kalmıştır. Bu sayede hızlı ve kolay bir şekilde aracınızı satarsınız.

Aracınızın hızlı satılması için yapmanız gerekenler;

Avantajlı Fiyat Sunun

Alıcıların satnakit.com’dan beklentisi uygun fiyatlı ve avantajlı fiyatlar üzerinden araç satın almaktır. Bu nedenle avantajlı fiyatlar sizi daha hızlı ve güvenli şekilde sonuca götürecektir.

Doğru ve Eksiksiz Bilgiler Verin

Aracınız hakkında vereceğiniz yanlış ve eksik bilgiler alıcılar için güven problemleri oluşturabilir. Aracınıza ait ne kadar detay verirseniz alıcılar için aracınızı almak o kadar kolay olacaktır.

Aracın Fotoğraf ve Videolarını Yükleyin

Aracınıza ait detaylı fotoğraf ve videoları ilanınıza yüklemeyi unutmayınız. Fotoğraf ve videoların yer aldığı ilanlar normal ilanlara göre x26 kat daha hızlı satılmaktadır.

2. Aracınıza gelen fiyat tekliflerini inceleyin.
2. Aracınıza gelen fiyat tekliflerini inceleyin.
2. Aracınıza gelen fiyat tekliflerini inceleyin.

2. Aracınıza gelen fiyat tekliflerini inceleyin.

Araç ilanınız onaylandıktan sonra alıcılara gösterilmeye başlanır. Alıcılar aracınızı inceler ve sizinle iletişime geçer. Bu dakikadan sonra tüm süreç siz ve alıcı arasında geçmektedir. Tüm sorumluluk alıcı ve satıcıdadır.

Alıcılar istediğiniz fiyattan farklı bir fiyat teklifi iletebilirler. Size uygun olan bir fiyat var ise kabul edebilirsiniz. Aracınızı satıp satmamak tamamen sizin kararınıza bağlı olmaktadır. Hiçbir zorunluluk bulunmamaktadır.

Satnakit.com’da zaman kaybetmeden, doğrudan ciddi ve gerçek alıcılara ulaşarak hızlı ve güvenli bir şekilde iletişime geçerek aracınızı satabilirsiniz.

2. Aracınıza gelen fiyat tekliflerini inceleyin.
Image
Image

Satnakit.com Neleri Kapsamıyor?

  • Satış Süreci

    Satnakit.com görevi ve amacı alıcı ile satıcıya iletişim bilgilerini gösterdiği aşamada son bulmaktadır. Alıcı ve satıcı birbirleri ile iletişime geçtiği an Satnakit.com süreci sona ermektedir.

  • Kapora

    Alıcı ve satıcı arasında gerçekleşecek kapora transferleri tamamen alıcı ve satıcı sorumluluğundadır. Satnakit.com herhangi kapora işlemi için garanti vermez, aracılık sağlamaz.

  • Ekspertiz

    Araç için gerçekleşecek expertiz süreçleri alıcı ve satıcı tarafından sağlanır. Herhangi bir expertiz yönlendirmesi, expertiz tavsiyesi yapılmayacağı gibi expertiz sorumluluğu alıcıya aittir.

Satnakit.com'un

Size Sunduğu Konforlar