Hakkımızda

Satnakit.com

Hakkımızda

Satnakit.com Bilişim sektörü ile otomotiv sektörünün güçlerini birleştirerek ortaya çıkardığı bir projedir. Bilişim ve dijital pazarlama alanında 15 yıldır faaliyet gösteren bir ekip ile otomotiv sektörünün önde gelen ve en eski markalarının birleşiminden meydana gelmiştir.

Misyonumuz;

Hızlı araç satmak isteyen bireyler ile avantajlı ve uygun fiyata araç almak isteyen kişileri bir araya getirerek araç alım ve satım işlemlerindeki zaman kaybını önleyerek, iki tarafı da doğrudan sonuca götürmektir.

Vizyonumuz;

Hızlı ve güvenli araç alım – satım süreçlerini tüm Türkiye’de kullanılmasını sağlayarak satnakit.com’un sağladığı tüm avantaj ve olanlardan herkesin yararlanmasını sağlamaktır. Ayrıca otomotiv sektörünün gelişimine katkıda bulunmaktır.

Tarihçemiz;

Dijital dünyada 15 yıllık deneyime sahip, yüz binlerce kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılan projelere sahibiz. Sistem ve proje yönetimi konusunda gerekli yetkinliğe sahibiz. Otomotiv sektöründe sahip olduğumuz güven duygusunu da yıllardan günümüze kadar taşımayı başardık.

00

'dan Beri Sizlerle!

00 +

Üye Sayısı

00 +

Araç İlanı

About Image

Satnakit.com'u Neden Tercih Etmelisiniz?

Satıcılar için avantajları;

Alıcılar için avantajları;

Satnakit.com

Takım Arkadaşlarımız

Image

Eren ŞENLİ

Dijital Pazarlama
Image

İrfan GENÇ

Otomotiv Uzmanı
Image

Demet ULUCAN

Finans
Image

Barış KOÇAN

Otomotiv Uzmanı
Shape1
Shape2